..::Ankaralı Grup Düşük Voltaj::..

Kayıt OlAnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

bu kadarda oLmaz ya uyanık kıza bakın xD

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
probL3m-3mO
Kalifiye Üye
Kalifiye Üye

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 25/10/08 Mesaj Sayısı : 185 Nerden : aLmanya kreyfert İş/Hobiler : web tasarımcısı

MesajKonu: bu kadarda oLmaz ya uyanık kıza bakın xD C.tesi Ekim 25, 2008 12:37 pm

Saf kizin birtanesini erkek arkadaslari erik agacina cikmasi icin israr ediyorlarmis. "Agacacikarsan sana para verecegiz hediye alacagiz..." diye kandirmaya calisiyorlarmis.Kizcagiz da suphelenmis, gelmis annesine sormus. "Anne bu arkadaslarim benim erikagacina cikmami neden bu kadar israrla istiyorlar?". Annesi, "Kizim onlar seni erikagacina cikarip asagidan küloduna bakacaklar." diyor ve pesine nasihati veriyor"Sakin cikma." Kiz da "Peki"diyor.
Ertesi gunu kizin annesi bakiyor ki kizinin elindebir suru hediye ve para ile geliyor. Annesi cikisiyor "Seni erik agacinacikardilar degil mi....!"
Kizi, "Anne ciktim ama külodumu cikaripta ciktim. Onlar da benim külodumugoremediler. Ben külotumu gosterecek kadar saf miyim...?"

kops ya bu kdr oLmaz Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Kullanıcı profilini gör

bu kadarda oLmaz ya uyanık kıza bakın xD

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası