..::Ankaralı Grup Düşük Voltaj::..

Kayıt OlAnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Düşük Voltaj Hakkında

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
BaDMaSTeR
Webmaster & Site Admin

Erkek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 23/10/08 Mesaj Sayısı : 5 Nerden : mERSİN İş/Hobiler : Web Master & Öğrenci

MesajKonu: Düşük Voltaj Hakkında Perş. Ekim 23, 2008 7:26 pm

Mart 2007 de kurulan grubumuz kısa sürede önemli bir ivme katederek müzik yolculuğunda büyük adımlar atmayı başardı. Avea nın düzenlediği Patlican Müizk Yarışması na katılan grubumuz 1.liği elde etti. Bu birincilikle birlikte Number One tv de bir roportaja konuk oldu. Radyo Klas ta programa konuk oldu. Dream tv de Manga, Vega ve Gökçe'yle birlikte verilen konser yayınlandı. Ankara'da Radyo Odtü ye konuk oldu. Başta Ankara olmak üzere birçok şehirde ve üniversite şenliklerinde sahne aldı. En önemli gelişme ise Nisan Ayı Blue Jean dergisiyle birlikte yayınlanan 2 tam sayfalık roportaj ve yine dergiyle birlikte verilen 30.000 adet demo albüm oldu.

Forum Yönetim

Lütfen Katılımcı Olalım Wink
Kullanıcı profilini gör http://dusukvoltaj.forumr.net
probL3m-3mO
Kalifiye Üye
Kalifiye Üye

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 25/10/08 Mesaj Sayısı : 185 Nerden : aLmanya kreyfert İş/Hobiler : web tasarımcısı

MesajKonu: Geri: Düşük Voltaj Hakkında Paz Ekim 26, 2008 4:09 pm

hakkında dediğimizde grup üyeLerinin eğitim durumunuda ekLeyeLim doğrudur inş. Very Happy rıdvan soysaL hariç diğer üyeLer gazi üniversitesinde eğitim görmektedir.Rıdvan soysaL ise ankara üniversitesinde eğitimini sürdürüyor....
Kullanıcı profilini gör
iLBAY
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 02/11/08 Mesaj Sayısı : 69 Nerden : Turkey/Düzce İş/Hobiler :

MesajKonu: Geri: Düşük Voltaj Hakkında Paz Kas. 02, 2008 2:22 pm

s.a. Gazi ünv. orada ömrüm geçti bnm yhaaa Very Happy bu grubu tanımıyodum ama zamanla dahada cok tanıcam allah ın izni ile...
Kullanıcı profilini gör

Düşük Voltaj Hakkında

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası